Cum descarc aplicatia YOU BRD in calculator/laptop?

youbrd-aplicatie

Cum descarc aplicatia YOUBRD in calculator/laptop?

Aplicatia You BRD se poate descarca doar pe telefoanele mobile sau pe tablete, din Google Play (pentru telefoanele cu sistem de operare Android), Apple Store (pentru telefoane iPhone) sau App Gallery (pentru telefoane Huaway).

Pentru a folosit You BRD de pe calculator sau laptop, trebuie sa va conectati pe platforma de online banking a BRD, de pe site-ul BRD.ro, la acest link.

ATENTIE! Pentru a putea folosi YOU BRD de pe calculator/laptop, trebuie sa aveti instalata aplicatia si pe telefon/tableta, cu care se genereaza codul OTP din 6 cifre, necesar pentru accesul de pe calculator/laptop, impreuna cu codul de utilizator.

Va rog sa reveniti la mine daca aveti nevoie de ajutor pentru conectarea la YOU BRD.

9 raspunsuri la “Cum descarc aplicatia YOU BRD in calculator/laptop?

1. Tereza

Este imposibil sa -mi instalez aplicația YOU BRD.Nici banca nu reușește sa mi rezolve problema..Am contul la banca de mulți ani și brusc prin actualizarea contului nu mai pot sa l accesez.iIos este 12.5, deci nu aicie problema.Am și alte aplicații care sunt ok,nu mi Creează probleme.Poatei îmi sugerezi o soluție.Cred ca voi schimba banca.

1. Tereza Kovacs

Tableta mea Apple iOS 12.5 nu descarca applicatia.Pentru o fractiune de secunda, spare dupa installare pe App Store o pagina alba You brd a functionat fara a mi crea probleme pana acum trei zile.

Aplicatia YOU BRD a fost actualizata recent cu o noua versiune, s-ar putea ca aceasta sa fie problema.

De aceea, sfatul meu este sa verificati in App Store daca aveti actualizata aplicatia YOU BRD la ultima versiune.

2. Clau

tocmai am incercat si am reusit singura….multumesc frumos….mi-au fost de un real folos cele transmise de catre d-voastra…..pana m-am lamurit cu codurile….multa multa sanatate!!!!

3. Clau

va multumesc frumos pentru promtitudinea d-voastra.
    da, am fost la sediu BRD din localitatea unde locuiesc si am aplicatia pe telefon.
    totusi, doresc sa o am si pe calculator.

7 + 5 =