Etichete: aplicatia George BCR

Unde gasesc codul de utilizator (alias) pentru aplicatia BCR?
aplicatia george bcr nu se deschide

„Cum pot găsi codul de utilizator sau Alyas pt ca nu mai merge aplicația George BCR și am cardul blocat și sunt in Italia?”

Postat in data: 03 feb., 2024

george-eroare-aplicatie

„Buna ziua ,
Mi s-a blocat contul George cu eroarea 300.9, ma aflu un străinătate, ce pot sa fac?”

Postat in data: 16 ian., 2024

Cand deschid aplicatia George BCR, imi cere sa actualizez sistemul de operare. De ce?
aplicatia george bcr nu se deschide

„Cand deschid aplicatia George bcr , imi cere sa actualizez sistemul de operare. Cand vreau sa fac actualizare primesc mesajul ca SO este actualizat. In magazinul Google Play daca vreau sa descarc din nou apl.George apare mesajul ca aplicatia nu fuctioneaza cu acest aparat.

Daca Accesez George din browser , dupa ce introduc username imi cere sa validez codul afisat in apicatia pe mobil , dar pe mobil nu se deschide aplicatia.

Date despre telefon:

HUAWEI P9 Lite
EMUI: 5.01
Android:7.0

multumesc”

Postat in data: 13 ian., 2024

Cum pot sa-mi actualizez numarul de telefon la BCR?
bcr reclamatie

„Bună ziua as dori actualizare număr de telefon la BCR”.

Postat in data: 04 ian., 2024

Cum gasesc numele de utilizator (alias) la aplicatia George BCR?
aplicatia george deblocare

Postat in data: 08 dec., 2023

Cum aflu numele de utilizator la aplicatia George BCR?
problema george bcr

„Cum se aflu numele utilizator aplicația George?”

Postat in data: 26 sept., 2023

Cum se inchide un cont la BCR?

„Vreau sa inchid un card premium BCR, pentru ca mi s a spus daca nu l utilizez îmi ia 40 de lei. si nu mai vreau nici george. Cum inchid contul la BCR? Am vorbit cu asistență adă pe browser dar nu am inteles.”

Postat in data: 09 feb., 2023

De ce nu pot instala aplicatia George pe telefonul meu?
problema george bcr

Eu nu mai pot face aplicația George BCR pe telefonul meu deoarece am iOS 12.5.7 ce sa fac?

Postat in data: 04 feb., 2023

Nu pot accesa aplicatia George, imi da eroare. E vreo problema cu sistemul IT?
aplicatia_George-autentificare

Am un cont BCR din care vreau sa fac plăti. In țara, recent, puteam accesa rapid aplicația George. De aici din Armenia nu pot face asta (momentan) cu toate ca ieri, platforma funcționa in parametri optimi. Eroarea nu pare a fi legată de semnalul/viteza la Internet. Posibil sa fie o problema de IT la banca din România.

Am identificat pe Internet o potențiala “portița” de a afla cauza nefuncționării unor platforme bancare și vreau sa sesizez faptul ca nu îmi pot accesa conturile BCR de pe platforma George. Eroarea are nr. 300. Mulțumesc pentru asistenta!

Postat in data: 02 aug., 2022

Cat dureaza transferul de bani din aplicatia George (BCR) in ibanul meu BT?
aplicatia_George-autentificare

salut, mi-a trimis cineva acum cateva ore o suma de bani pe ibanul meu (BT) de pe o aplicatie George (BCR) insa nu stiu exact cat dureaza transferul.

Postat in data: 14 nov., 2021

Cum pot recupera parola aplicatiei eToken BCR?
etoken bcr

Buna seara! Am uitat parola etoken și nu stiu cum o pot recupera.

Postat in data: 21 oct., 2021