Tag Archives: aplicatia YOU BRD

Nu pot sa-mi activez aplicatia YOU BRD. De ce?

„Bună ziua! Nu reușesc să îmi activez aplicația you Brd…după instalarea aplicației apăs pe butonul Activează acum și mă
trimite pe Google. Mulțumesc”

you brd problema activare
Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu merge sa ma inregistrez. De ce?

„Bună ziua, am o problemă cu aplicația YOU BRD nu merge să mă registrez”

you brd problema activare
De ce BRD mi-a blocat aplicatia YOU BRD pe mobil?

„Am avut activata aplicatia YOU BRD pe mobil pina ieri cind sa blocat. de ce?”

aplicatia you brd
Aplicatia You BRD nu functioneaza, nu se incarca. Care este problema?

Bună ziua. Nu funcționează aplicația YOU BRD? Sau telefonul meu are o problema? Nu se încarcă deloc aplicația. Când o deschid, nu apare absolut nimic în afară de un cerculeț care se învârte pe fundal alb.
Mulțumesc.

you brd problema activare
Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

you brd problema activare
Cum accesez aplicatia BRD daca mi-am schimbat telefonul?

Buna ziua cum pot folosi aplicatia mybrd cu alt nr de telefon nu cel ce lam dat la semnarea contractului. Am dat nr de Romania si acum sunt in Spania si acel nr nu functioneaza.Va multumesc

you brd problema activare
Aplicatia you brd nu mai functioneaza pe noul telefon. Ce pot sa fac?

Bună ziua.
Am avut aplicatia you brd , pe telefon functiona perfect. Din pacate, am fost nevoită să dezactivez aplicatia (s a defectat tel) si acum am descarcat din nou aplicatia dar nu mai functineaza. Imi pare fff rău , ptr ca eram foarte multumita de aplicatie .

you brd problema activare
Nu se deschide aplicatia You BRD. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația You brd. De ce?

you brd problema activare
You BRD nu mai merge. Ce pot sa fac?

Buna ziua! You BRD nu mai merte. Am avut aplicatia pe telefon si a mers pana acum cateva saptamani, cand nu m-a mai lasat sa intru. Ma pune sa imi introduc din nou datele, iar apoi imi spune ca este o eroare si sa incerc din nou. Am incercat in fiecare zi timp de vreo 2 saptamani, si tot acelasi mesaj imi apare. Ce pot sa fac? Multumesc!

youbrd-aplicatie
Nu pot reinstala aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Din cauza că am resetat telefonul am avut nevoie de reinstalarea aplicației You BRD și ori îmi dă eroare ori îmi spune că a
apărut o problema.

youbrd-aplicatie
Aplicatia YOU BRD nu functioneaza, dar pot folosi cardul?

Buna seara, aplicatia YOU BRD nu functioneaza, imi apare la logare, parola incorecta. Intrebarea mea este urmatoarea, pot folosi cardul pentru a face cumparaturi din alte tari din afara UE? Sau pot scoate cash de la bancomatele din afara UE? Multumesc!Astept raspuns, este important

youbrd-aplicatie
Cum se procedeaza pentru a rezolva problema inregistrarii in aplicatia you brd?

Cum se procedeaza pentru a rezolva problema inregistrarii in aplicatia you brd? Pe telefon nu se poate deoarece da eroare. La agentie nu se poate , dand aceeasi eroare . Am fost pus pe o lista de asteptare, pentru a fi sunat. De o saptamana nu pot face plati deloc. Va rog astept urgent un raspuns.

you-brd-probleme-functionare
De ce nu functioneaza aplicatia myBRD si nici YouBRD?

De ce nu functioneaza My brd mobile si YOU BRD? Nu merge aplicatia my Brd pe telefon nu ma lasa sa intru.

youbrd-aplicatie
Cum descarc aplicatia YOU BRD in calculator/laptop?

Cum descarc aplicatia YOUBRD in calculator/laptop?

you-brd-aplicatie
Nu merge aplicatia YOU BRD! Ce pot sa fac?

Buna ziua, nu îmi merge aplicația, You BRD, după ce îmi introduc parola nu mi se incarca contul, nu îmi afișează suma. Parola este corecta și o pot introduce, dar după ce intru in cont pe „Home/Acasa” apare Mesajul de eroare este Ups.. cont favorit
indisponibil. Încearcă din nou. Și dedesubt sub mesajul de eroare apare butonul roșu cu” reîncarcă”. Oricât aș apasă reîncarcă
nu îmi reîncarcă datele. Menționez că în urma cu câteva ore mergea și puteam sa îmi văd suma pe care o am. Ce pot face. Este
necesară ștergerea și reinstalarea aplicației?

you-brd-aplicatie
Cum activez aplicatia YOU BRD?

De o luna încerc sa îmi fac aplicația Brd, și mereu îmi apare „ups,a intervenit o eroare”. Am fost la bancă și mi s a spus sa o
fac singura