Etichete: Blockchain

Am investit intr-o platforma de criptomonede cex coin si cand am vrut sa-mi scot banii, nu am mai putut. Ce pot sa fac?

Am pierdut in jur de 40 000 de Euro, am investit intro platforma numită cex coin si cand am vrut să-mi scot bani nu am mai putut si nu știu ce sa fac am depus plângere la poliție dar nimic nu stiu ce sa mai fac.

Am intrat in contact cu o persoana care sa prezentat ca find lin lisa expert in criptomonede si blockchain aceasta tot a insistat timp de 3 săptămâni sa investesc spunandumi căi sigur si mia trimis un lick către saitul cex coin si mia dat un cod de invitație, am investit prin intermediul platformei zengo, crypto.com si binance, puneam bani in aceste platforme si le trimiteam catre portofelul meu virtual de pe acest sait
recomandat,

dupa ce am investit am dorit sami scot bani doar că când am vrut sa fac asta miau cerut taxe după ce am platit taxele tot nu am primit nimic ,am incercat tot ce am știu am trimis email la saitul respectiv, am fost la politie nimic apoi am văzut pe internet că acest sait a fost o scamatorie si saitul lor a fost inchis si acum nu stiu ce sa fac , am toate dovezile: poze , screenshots, numărul ei de WhatsApp, nu stiu ce ar trebui sa fac sau daca se mai poate face ceva

Ps acei bani nu leam amvut o data lam învestit pe rand is bani mei pe 2 ani de zile munciți in olanda plus vanzarea a doua autoturisme

Postat in data: 02 feb., 2023

Nu pot sa retrag banii investiti in criptomonede, sunt blocati in Blockchain. Ce trebuie sa fac?
lion trust platforma

Bună ziua am investit pe platforma de tranzacționare se numește trust trade care
face parte din Lion investment group nu are aplicație pentru tranzacționare este pe web (web trader).

toate bune și frumoase am făcut un profit frumos și am retras 10.000 $ după aceea am fost sunat de la Blockchain com că bani au fost blocați la ei și eu trebuie sa depun 15% din suma pe care am retras .Ce trebuie să fac ?
Vă mulțumesc

Postat in data: 01 feb., 2023

Am tranzactionat bitcoin pe platforma invest-revolut cu un asa-zis broker, pana cand mi-a zis ca banii sunt blocati in blockchain. Cum pot sa recuperez banii?
invest-revolut teapa bitcoin

Buna ziua! Am si eu o problema: am tranzactionat pe o platforma invest-revolut cu un asa zis broker, transferurile le faceam prin binance pana la un moment dat cand mi-a spus ca suma este blocata pe blochain.

M-a contactat alta persoana care a spus ca este de la blochain si pt. a-mi debloca suma tb sa mai depun, sa mai depun…

Am trimis mesaj celor de la Binance si au zis ca pare a fi o înselaciune.                Va rog, sa ma ajutati cu pasii care ar tb sa îi urmez pt a-mi recupera suma depusa.
Multumesc!

Postat in data: 02 dec., 2022

Am investit in bitcoin cu compania Merricks Invest si nu mai pot recupera banii, spun ca sunt blocati in blockchain. Ce pot sa fac?

Buna seara, am o problema am investit o suma de bani cu compania Mericks invest si acuma numi mai pot recuperam banii, tot spun ca sunt blocati in blockchain Oare ar fi o posibilitate sai recoper
Va Multumesc

Postat in data: 26 nov., 2022

Am luat teapa cu o investitie in bitcoini BTC la Uppertrade. Pot sa recuperez banii de la Blockchain?
blockchain teapa

Am investit peste 1700 de dolari la Uppertrade din uk, care a fost inchis din nu stiu ce probleme. Dupa multe plati aiurea, cerute de brokerul cu care lucram, am refuzat sa mai fac vreo plata catre ei si miau blocat contul.

Contul meu a ajuns la Blockchain.com. Ei miau cerut lichiditati 10 % din valoarea fondului meu, dar nu sunt dispus sa fac
aceasta plata pina nu primesc niste raspunsuri, sa imi dati niste indrumari ce si cum sa fac.
multumesc, astept raspuns.

Postat in data: 18 mart., 2022