Tag Archives: nu merge you brd

Nu pot sa-mi activez aplicatia YOU BRD. De ce?

„Bună ziua! Nu reușesc să îmi activez aplicația you Brd…după instalarea aplicației apăs pe butonul Activează acum și mă
trimite pe Google. Mulțumesc”

you brd problema activare
Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu merge sa ma inregistrez. De ce?

„Bună ziua, am o problemă cu aplicația YOU BRD nu merge să mă registrez”

you brd problema activare
Cum activez aplicatia YOU BRD?

„De ce cand am completat ultimile 4 cifre ale cardului primesc atentionarea ca nu sunt corecte? Cum sa procedez pentru activarea YOU BRD?
Multumesc!”

you brd problema activare
De ce BRD mi-a blocat aplicatia YOU BRD pe mobil?

„Am avut activata aplicatia YOU BRD pe mobil pina ieri cind sa blocat. de ce?”

you brd problema activare
Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

aplicatia you brd
Aplicatia You BRD nu functioneaza, nu se incarca. Care este problema?

Bună ziua. Nu funcționează aplicația YOU BRD? Sau telefonul meu are o problema? Nu se încarcă deloc aplicația. Când o deschid, nu apare absolut nimic în afară de un cerculeț care se învârte pe fundal alb.
Mulțumesc.

you brd problema activare
Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

you brd problema activare
Nu se deschide aplicatia You BRD. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația You brd. De ce?

you brd problema activare
De ce nu merge aplicatia You BRD?

De ce nu merge aplicația You BRD?

you brd problema activare
You BRD nu mai merge. Ce pot sa fac?

Buna ziua! You BRD nu mai merte. Am avut aplicatia pe telefon si a mers pana acum cateva saptamani, cand nu m-a mai lasat sa intru. Ma pune sa imi introduc din nou datele, iar apoi imi spune ca este o eroare si sa incerc din nou. Am incercat in fiecare zi timp de vreo 2 saptamani, si tot acelasi mesaj imi apare. Ce pot sa fac? Multumesc!