probleme you brd

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Aplicatia YOU BRD are probleme de functionare in ultima perioada, motiv pentru care reinstarea acesteia se poate face doar intr-o sucursala BRD.

Trebuie sa aveti in vedere si faptul ca aplicatia YOU BRD a fost actualizata cu o noua versiune, din 5 noiembrie 2022.

De asemenea, aplicatia a trecut printr-un proces de mentenanta in perioada 19-20 noiembrie.

Aplicatia YOU BRD a avut probleme de functionare in ultima perioada, aspect semnalat de mai multi cititori.

Conform recenziilor utilizatorilor aplicatiei postate in Google Play si App Store, aplicatia YOU BRD are o nota mica, de 2,5 din 5, fiind pe penultimul loc in topul aplicatiilor bancare, conform clasamentului Bancherul.ro.

Va rog sa reveniti daca persista problemele cu YOU BRD.

Bancherul.ro

6 raspunsuri la “Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

1. Baicus

Buna ziua , in urma icercarii esuate de a instala aplicatia YOU BRD ,im rezerv dreptul de a va actiona in judecata pentru obstuctionarea accesului la informatiile si serviciile ,privind contul meu .Va notific cu privire la faptul sesizarii protectiei consumatorului.

2. Michire Corneliu

Același lucru pățesc și eu. De ce este necesar sa fac selfie? Nu sunt încălcate niște drepturi? De ce insista sa schimbe aplicația dacă aceasta nu merge corect?

Exista o problema cu aplicatia BRD, de aceea trebuie sa luati legatura cu banca, pentru gasirea unei solutii de reinstalare a aplicatiei You.

3. Maria

Aplicatia „YOU BRD” sub orice critică, faceți tot posibilul să luați toate datele personale ca intr-un final pentru instalarea aplicației să căutăm un e-mail pentru confirmare, care NU există, chiar spuneți asta „dacă nu găsiți e-mailul căutați în spam”. Aveți CI, e-mail, nr.tel, selfiul, ce mama naibii de confirmare mai aveți nevoie? Aveți termeni și condiții și Cereți accesul pt accesul la date respectiv utilizarea lor, este innebunitor. Nu puteți face o aplicație simplă, accesibilă tuturor și bine securizată? Vrem digitalizare și nu putem avea simplul acces la conturile noastre, mă face să cred altceva.

× 1 = 7