Etichete: recuperare bitcoin

Cum pot afla daca mi-am luat teapa pe moonpay cu un broker de crypto?
moonpay teapa

„Cum pot lăsa capturi de ecran sa întreb dacă mi am luat sau nu teapa pe moonpay cu un broker de crypto?”

Postat in data: 24 aug., 2023

Nu pot recupera banii investiti in bitcoin prin Coinbase. Ce pot sa fac?
coinbase teapa bitcoin

„Buna seara as vrea sa imi dati o pare am facut cu coinbase o recuperare de fonduri prin coinbase am toate email dela coinbase cum am facut toate incercarile care miau cerut de am ajuns la suma de 38000 euro care spun ca iau recuperat plus ca ieu am tot adaugat 27000euro la acontul coinbase am confirmarile dela coinbase amica email dela coinbase cu sumele puse la dispozitia lor dar nu reusesc sa inteleg „

Postat in data: 21 mart., 2023

Am investit in cripto moonpay si am fost tras in teapa! Cum pot sa-mi recuperez banii?
cumparare bitcoin moonpay

„Am investit tot salariul meu in cripto moonpay si nu am primit nici un profit si vreau sa imi recuperez banii înapoi am fost tras in țeapă!”

Postat in data: 11 mart., 2023

Cum pot obtine banii depusi la Clair Capital?
clair capital merricksinvest teapa

„Buna ziua! Am depus 1740 de euro la Clair Capitalsi nu am obtinut nimic din castig si nici nu putem scoate banii nostrii depusi. Va rog frumos sa ne dati un raspuns cum putem obtine banii nostrii inapoi.”

Postat in data: 07 mart., 2023

Am investit in cripto pe platforma Lion Trust 4800 eur si nu-i mai pot recupera. Ce e de facut?
lion trust platforma

„Buna ziua.Am investit in cripto pe platforma lion trust 4800 eur dupa tranzactii
au rezultat circa 16000$.Mi sa cerut impozit 20% care l am platit 3250eur.In blochcain s au blocat si am platit 1650.Acum mai cer alti 2650.Ce este de facut cu acesti excroci ?”

Postat in data: 05 mart., 2023

Ce stiti despre „Clair Capital”, sunt pusi pe fraude sau e firma corecta?
clair capital merricksinvest teapa

„Buna ziua, va rog sa imi dati ceva informatii daca cunoasteti, …ce stiti despre „Clair Capital” sunt pusi pe fraude sau e cat de cat corecta firma ?”

Postat in data: 14 feb., 2023

Cum imi recuperez banii de pe platforma de tranzactii Clair Capital – merricksinvest.cc?
clair capital merricksinvest teapa

„Cum imi recuperez banii de pe platforma de tranzactii clair capital?”

Postat in data: 11 feb., 2023

Am fost pacalit de un broker sa cumpar bitcoin, iar acum nu mai raspunde. Cum pot recupera banii?
cumparare bitcoin moonpay

Am vost păcălit de un broker care după ce am plătit tot ce mia cerut nu miam mai raspuns am vasut ca dumneavoastră sunteți familiarizat cu astfel de cazuri și sper sa ma puteți ajuta și pe mine sa îmi pot recupera bani.

Am plătit prin mompay pentru contul meu https://merricksinvest.cc acolo aveam 3738 de dorari si casa ai redrac mia zis ca drepuie sa plătesc 15 la 100 din suma 3400 de lei am plătit și misa spus ca adoua zi imi intra bani în cont și au trecut o luna și nu miau mai intrat bani în cont.

Postat in data: 27 nov., 2022

Am luat teapa pe Telegram cu bitcoin. Cum pot sa-mi recuperez banii?
moonpay bitcoin frauda

Am fost abordata pe telegram de un domn ca pot castia bani din bicoint si am depus bani tot mai insisa sa mai depun am ramas fara bani bine inteles ca la inceput am crezut dar am loat o mare teapa am un copil care il cresc singura va rog ajutatima sa imi recuperez bani

Postat in data: 20 nov., 2022

Am luat teapa cu bitcoin prin MoonPay. Cum pot sa-mi recuperez banii?
moon pay teapa crypto bitcoin

Am luat teapa cu moonPay. Oare pot sa mai recuperez si eu bani transferați prin MoonPay?Tot asa ma pacalit cu bnb monede cripta sau ce sunt…
Cum pot recupera bani trimiși prin Moonpay și încă îmi zice ca doar o taxa mai am și primesc bani.

Postat in data: 23 oct., 2022