Tag Archives: rezolva

nu functioneaza you brd
Aplicatia YOU BRD nu functioneaza! Ce pot sa fac?

După nenumărate vizite la bancă sau discuții cu agenții de la call center aplicația YOU BRD nu funcționează… În momentul în care încerc să activez aplicația, trec de proces (buletin, face scan), dar după introducerea numărului de telefon (în mod corect,
prefixul fiind deja notat) întâlnesc o eroare “Ups, s-a produs o eroare încercați mai târziu”…

La banca, aproximativ aceeași problema, tot fără acces la aplicație, agentul bancar reușește sa activeze aplicația, primesc și o confirmare, dar am acces la aplicația doar până în momentul închiderii acesteia; este foarte bizar…

După închiderea aplicației sau după ce este pusă “în bară” nu mai funcționează, mereu îmi apare să încep/reîncep procesul de activare.

Aplicația a fost actualizata, dezinstalată, instalată din nou, telefonul actualizat, totuși aplicația nu funcționează; menționez că folosesc sistemul IOS (IPhone 14 plus).
Până în prezent nici un agent bancar sau un agent call center nu a fost capabil să-mi ofere o explicație sau soluție.

Sper să mă puteți ajuta cu un răspuns, deoarece mă gândesc serios să colaborez cu altă bancă.

you brd problema token
You BRD nu merge, spune ca a expirat tokenul. Ce pot sa fac?

You Brd e cea mai prosta aplicatie. am sters-o si am reinstalat-o de nu stiu cate ori . daca intri de mai multe ori pe zi zice ca a expirat tokenul si trebuie reinstalata. e de rahat.
am sunat si la ei si spun acelasi lucru: sa stergi si sa reinstalezi.
am si alta aplicatie de banca de la ING si niciodata nu am patit asa ceva.

you brd problema token
Nu merge aplicatia YOU BRD, problema generala. Cand se va remedia?

De azi dimineata aplicatia you.brd este indisponibila!!!!Solicit urgent solutionare!!!Am plati de facut! Cine suporta prejudiciile?!

Problema generala, m-au sunat din call center, nu merge aplicatia you.brd 🙄, se lucreaza la remedierea situatiei 🙄🙄🙄, am inteles ca din data de 22.11.2022 a aparut aceasta problema.
Aveti idee cand se va remedia sau ce pot face pentru a face platile care au scadenta in aceasta perioada?

probleme you brd
De ce nu mai pot intra pe aplicatia YOU BRD?

Bună ziua. De ce nu mai pot intra pe aplicația you brd?

probleme you brd
Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

probleme you brd
De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

probleme you brd
De ce YOU BRD merge atât de prost?!

De ce YOU BRD merge atât de prost??!! De ce când se fac lucrările
mentenanța aceasta aplicație trebuie dezinstalata si reinstalata??
De ce trebuie sa te duci la banca ca sa activezi YOU BRD dacă nu
dorești prelucrarea datelor tale biometrice? Ce te faci dacă ești
la mare distanță de o agenție BRD si ai nevoie sa faci operațiuni
care necesita sa-ți vizualizezi contul/ conturile si nu poți activa
YOU BRD???!!!

Este oare o aplicație pentru sicanarea clienților
băncii sau doar o aplicație proasta, copiata prost după alții si
pe care “marii” IT- sti ai băncii nu- i dau de capăt si nu pot
face mentenanța pana nu zăpăcesc YOU BRD mai rău?? Oricum nu se
potrivește cu sloganul: internet Banking când si cum vrei tu!!!

Cum pot rezolva cat mai repede o executare silita pentru neplata datorii la IFN?

Am o executare silita pentru neplata datorii ifn. Cum pot rezolva cat mai repede?

Aplicatiile myBRD si YOU BRD nu merg pe reteaua mobila, doar pe wifi. Cum pot remedia problema?

Aplicatia my brd dar si you brd nu merg atunci cand sunt la conectat reteaua mobila, ele merg doar atunci cand sunt conectat la wi-fi! Imi poate spune cineva cum pot remedia aceasta problema?

nu functioneaza you brd
Nu merge activarea aplicatiei YOU BRD, imi da eroare. Ce pot sa fac?

Bună seara. Incerc sa activez aplicatia de 3 saptamani , am incercat prin ambele metode: am fost la banca si nu s a putut activa , aparea eroare tehnica , dar de asemenea, aceeasi eroare o primesc si in momentul in care incerc sa o activez singura cu fotografierea buletinului. Ma puteti ajuta va rog?

nu functioneaza you brd
Din ce cauza nu merge aplicatia YOU BRD?

Nu merge aplicatia you brd e imposibil asa cva remediati problema. Din ce cauza nu merge aplicatia de cateva luni am dezinstalato si am instalato din nou am parcurs pasi dar degeaba sa va fie rusine BRD ca noi platim pt aplicatie.

nu functioneaza you brd
Cand accesez aplicatia you brd apare „Eroare incarcare”. Ce se intampla?

Cand accesez aplicatia you brd apare „Eroare incarcare”. Ce se intampla?

terra credit reclamatie
Mi-au furat datele personale si mi-au facut credit la Terra Credit IFN. Cum pot rezolva problema?

Bună ziua am un credit făcut la terra credit insa nu este făcut de către mine ci au fost sparte bazele de date de la Rompetrol și de acolo sau furat datele mele personale și a făcut credit în numele meu cum pot rezolva aceasta problema ??

probleme you brd
Am probleme cu aplicatia YOU BRD! Nu mai merge sa ma loghez. Ce pot sa fac?

Bună ziua! Am probleme cu aplicatia you brd. Nu mi merge sa ma loghez. Îmi spune ca ultimele cifre din numărul cardului este inexistent. Mulțumesc!

nu functioneaza you brd
Cum pot rezolva problema cu aplicatia you BRD: „sesiunea dumneavoastră a expirat”?

Cum pot rezolva sa nu mai merg săptămânal la agențiile BRD din oraș să îmi reactiveze aplicația pe telefon. Am șters aplicația și am reinstalat-o de câteva ori dar aceeași problemă după o săptămână: ”- sesiunea dumneavoastră a expirat”. Să aleg altă bancă?

Unde m-as putea adresa pentru a rezolva problema datoriilor la banci, daca nu am bani sa ma judec?

Am 5 popriri pe cont si 2 salarii. Din cont mi se retine jumatate din fiecare salariu ducandu-se amandoua jumatatile la cel mai vechi popritor si cel mai mare. Din aceasta cauza, unul din cei 4 popritori ramasi doreste sa imi puna poprire la angajatori urmand ca si acestia sa imi opreasca 1/3 din salarii.

Cât de legala este aceasta situatie si cui m-as putea adresa, neavand bani sa ma judec cu ei in instanta?

Firma mea are o problema cu o plata facuta prin banca: cum o pot rezolva fara sa apelez la instanta de judecata? [citeste tot]