Cum pot obtine un extras de cont de la CEC Bank?

reclamatie cec bank

„Am nevoie de un extras de la banca CEC Bank dar sa imi fie transmis prin email. Eu am alocatii pe card si as dori foarte mult un extras pentru a mai adauga alocatii pe el.”

Pentru a primi un extras de cont al cardului CEC Bank prin e-mail, trebuie sa aveti aceasta optiune in contractul cu banca.

Daca nu aveti in contract selectata optiunea pentru trimiterea extrasului prin e-mail, puteti solicita acest lucru intr-o unitate a bancii sau prin aplicatia bancii, in cazul extraselor aferente cardurilor.

Iata precizarile oferite de CEC Bank:

„Extrasul de cont curent/card  se elibereaza clientului la ghiseu sau se poate transmite, in functie de optiunile acestuia, prin posta/e-mail.

Modificarea canalului de primire a extraselor se poate face la orice unitate a Bancii, in baza unei cereri.

In cazul extrasului de cont de card, modificarea se poate face si prin intermediul aplicatiei Mobile Banking.”

CEC Bank

Va rog sa reveniti, daca aveti nevoie de ajutor pentru primirea prin e-mail a extrasului de cont aferent cardului pentru alocatia copilului de la CEC Bank.

9 − 6 =