De unde obtin un credit pentru constructia unui restaurant?

Cu respect va salut…as vrea sa obtin un credit de 10000 e ptr a finaliza construcția unui viitor restaurant cu o capacitate de 40 locuri..mentionez ca am activitatea întreruptă de 2 ani de zile cu pandemia asta…detin întreprindere individuală cu cod caen ptr evenimente…si as vrea sa mi termin ceea ce mi am propus..un viitor restaurant cu o capacitate mai mica…credeti ca voi reuși să obțin un credit va rog…pe unde am fost toți m au refuzat…va multumesc frumos din suflet..cu stima si respect

Pentru obtinerea unui credit in vederea finalizarii constructiei restaurantului, sfatul meu este sa apelati la bancile sau IFN-urile specializare in finantarea micilor antreprenori.

Eu va recomand sa luati legatura cu Banca Transilvania, prin BT Mic, cu CEC Bank, care este prezenta si in zonele rurale si acorda credite pentru investitii, sau cu BCR.

Va rog sa reveniti la mine daca aveti nevoie de ajutor pentru obtinerea imprumului.

9 raspunsuri la “De unde obtin un credit pentru constructia unui restaurant?

1. Botofei Mariana Cristina

Bună ziua am făcut și eu un credit de vreo 5.000 euro la o bancă BERGFINANZ mi sa spus că sunt câteva taxe de plată am tot plătit la taxe de am ajuns la suma de 3.000 mi se spune din luna septembrie că bani ce iam dat înainte mise vor returna adică cei 3.000 și ceva am tot întrebat când mi se face transferul și mi se tot spune că mâine mâine și tot așa ce pot face pt a îmi primi creditul sau pentru a mi se restituie bani plătiți pe acele taxe

1. Vasile Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Sa stiti ca BERGFINANZ nu e banca, sunt niste hoti care pacalesc oamenii ca le dau credite, daca platesc niste taxe.

Va sfatuiesc sa faceti o plangere la Politie.

Va rog sa reveniti la mine daca aveti nevoie de ajutor pentru rezolvarea problemei.

2. Mariana Cristina Botofei

3. Mariana Cristina Botofei

1. Vasile Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Trebuie sa faceti o plangere la Politie impotriva indivizilor care v-au promis creditul, niste hoti.

Banca BERGFINANZ nu exista, este o pacaleala ca sa va faca sa platiti taxe.

Inainte de a plati acele taxe, ar fi trebuit sa verificati daca exista acea banca.

Reveniti ca rog la mine pentru a va ajuta sa rezolvati problema cu aceasta frauda online.

7 × = 28