Tag Archives: problema YOU BRD

Nu pot sa-mi activez aplicatia YOU BRD. De ce?

„Bună ziua! Nu reușesc să îmi activez aplicația you Brd…după instalarea aplicației apăs pe butonul Activează acum și mă
trimite pe Google. Mulțumesc”

you brd problema activare
Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu merge sa ma inregistrez. De ce?

„Bună ziua, am o problemă cu aplicația YOU BRD nu merge să mă registrez”

you brd problema activare
Cum activez aplicatia YOU BRD?

„De ce cand am completat ultimile 4 cifre ale cardului primesc atentionarea ca nu sunt corecte? Cum sa procedez pentru activarea YOU BRD?
Multumesc!”

you brd problema activare
De ce BRD mi-a blocat aplicatia YOU BRD pe mobil?

„Am avut activata aplicatia YOU BRD pe mobil pina ieri cind sa blocat. de ce?”

you brd problema activare
De ce nu pot sa activez aplicatia You BRD?

„Bună ziua,
Am activat ultima versiune a aplicației You BRD inclusiv cu datele biometrice solicitate. Am primit mesajul că aplicația a fost
instalată cu succes, dar după ce introduc datele de autentificare aplicația se deschide pentru o fracțiune de secundă după care se închide.

Am fost la bancă și mi-au zis că problema este din setările telefonului probabil un antivirus care o închide. Am încercat toate variantele în setările telefonului și nu reușesc.

Puteți să mă ajutați cu o soluție?”

you brd problema activare
Nu se deschide aplicatia You BRD. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația You brd. De ce?

you brd problema activare
De ce nu merge aplicatia You BRD?

De ce nu merge aplicația You BRD?

De ce nu pot activa You BRD?

Bună ziua! Am văzut că nu sunt singura care nu pot activa aplicația You brd. Tot încerc de vreo două săptăptămâni şi răspunsul este…”Ups eroare!Reveniți.” Mă puteți ajuta,vă rog?

youbrd-aplicatie
Nu pot reinstala aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Din cauza că am resetat telefonul am avut nevoie de reinstalarea aplicației You BRD și ori îmi dă eroare ori îmi spune că a
apărut o problema.

Nu pot reinstala aplicatia You BRD! Ce pot sa fac?

Buna dimineața , am și eu o problema și vreau sa o rezolv , mi s a cerut sa actualizez aplicația și am șters o după care am instalat o înapoi , dar după asta știind ca mi am mai introdus datele și mergea acum când completez “cnp-ul” si numarul de telefon imi apare” ups , a intervenit o eroare “ și sa încerc mai târziu , și am nevoie de aplicație , știți dacă are aplicația ceva probleme și urmează sa se remedieze ? Mulțumesc !

youbrd-aplicatie
De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?

Nu imi mai merge sa activez aplucatia YOU BRD, imi da eroare dupa ce bag cnp si nr de de telefon, imi zice ,,ups eroare, incercati mai tarziu,,. Ce pot sa fac?

you-brd-aplicatie
Nu merge aplicatia YOU BRD! Ce pot sa fac?

Buna ziua, nu îmi merge aplicația, You BRD, după ce îmi introduc parola nu mi se incarca contul, nu îmi afișează suma. Parola este corecta și o pot introduce, dar după ce intru in cont pe „Home/Acasa” apare Mesajul de eroare este Ups.. cont favorit
indisponibil. Încearcă din nou. Și dedesubt sub mesajul de eroare apare butonul roșu cu” reîncarcă”. Oricât aș apasă reîncarcă
nu îmi reîncarcă datele. Menționez că în urma cu câteva ore mergea și puteam sa îmi văd suma pe care o am. Ce pot face. Este
necesară ștergerea și reinstalarea aplicației?