Etichete: reclamatie kryptomonede

Am luat teapa cu crypto trading pe site-ul kudx.com. Cum pot sa-mi recuperez banii blocati?
kudx teapa crypto

Buna , am fost victima unui crypto scam de către site-ul kudx.com

Încercând să fac „albiraj crypto trading ” am luat țeapă , am depus în prima săptămână după crearea contului 1$ sa vad dacă funcționează , totul a mers ok și părea in regula și am decis să măresc suma la 977 de euro ,

după depunerea acestei sume fondurile mi-au fost blocate pe seama „violării condițiilor” am incercat sa iau legătura cu ei deoarece nu îmi dădeam seama care e problema se pare că ei și-au modificat între timp condițiile și că sa faci aceasta chestie trebuie sa mai depui 2500$ că sa reușești să îți deblochezi suma inițială și să poți face trading la ei pe site , când le -am zis că doresc doar să îmi retrag fondurile și să terminăm povestea , au început să îmi zică că nu e posibil.

Ok le-am zis că o să depun o plângere împotriva lor deoarece după aceste faze am găsit foarte multe persoane înșelate de ei în același fel

Acum m-au blocat pe toate canalele de comunicare și când doresc sa le scriu pe email nici măcar nu este existența adresa de email afișată pe site

Întrebare mai există șanse să îmi recuper suma de bani depusă la ei pe site ??

Postat in data: 11 sept., 2022