Nu pot accesa aplicatia George. Ce pot sa fac?

george-eroare-aplicatie

Am aproape 3 saptamani de cand nu pot accesa aplicația George, de fiecare dată imi da eroarea 9022 si sa contactez centrul de informații. Ma aflu in alta tara si deja am cheltuit toti banii de pe telefon încercînd să iau legatura cu centrul de informații. Ce pot sa fac?

Am transmit la BCR problema dumneavoastra, iar reprezentantii bancii mi-au spus ca va vor suna, pentru a va ajuta sa accesati aplicatia George.

Daca nu se rezolva problema, trimiteti un e-mail la BCR, la adresa: contact.center@bcr.ro sau sunati la 021.407.42.00.

Va rog sa reveniti la mine sa-mi spuneti daca ati reusit sa accesati din nou aplicatia George.

5 raspunsuri la “Nu pot accesa aplicatia George. Ce pot sa fac?

1. Dumitru

Buna ziua! Nu-mi pot acctualiza datele.Dupa ce fac poza imi da eroarea”A aparut o eroare la prelucrarea imaginii ….” Am incercat si cu poza la rezolutie mai mica ,telefoane Pixel 5 si Iphone13

1. Vasile Pop Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Am transmis reclamatia dumneavoastra la BCR, care mi-a dat urmatorul raspuns:

„Procesul de onboarding, cu scanarea documentelor, a avut parte, in ultimele ore, de o serie de actualizari, fara intreruperea functionarii.

Din acest motiv, pot exista cazuri in care OCR-izarea documentelor (preluarea datelor, prin intermediul camerei telefonului mobil) sa nu fi functionat asa cum trebuie. Recomandam reluarea procesului in orice moment.”

Asadar, sfatul meu este sa incercati din nou sa va actualizati datele personale cu aplicatia George BCR, iar daca nu reusiti nici de data aceasta, reveniti va rog la mine.

6 − 5 =