Tag Archives: aplicatie Raiffeisen

binance bitcoin criptomonede
De ce nu pot sa fac o plata din aplicatia bancara catre platforma de criptomonede Binance?

Buna ziua, incerc sa trimit o suma de 4000 usd din Raiffeisen in Binance, si pe applicatia din raiffeisen primesc o erroare, am sunat la cal center si nu au nici o idee despre ce e vb, iar pe e-mail e dezastru, le-am scris dupa care mi-au raspuns ca ne pare rau ca nu va putem ajuta doamna moldovan. nu am idee cine e doamna respectiva.
ma rog eroarea care imi apare in aplicatie spune plata a fost rejectata deoarece tranzactia nu indeplineste conditiile de eligibibilitate care tin de administrarea riscului. stiti ceva de asa ceva?
Multumesc anticipat

problema smart mobile raiffeisen
Nu se deschide aplicatia Raiffeisen Smart Business. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația Smart business de la Raiffeisen îmi apare pe ecran Smart business se oprește ce trebuie să fac ?

raiffeisen smart mobile
Nu se deschide aplicația Raiffeisen Smart Mobile. Ce este de facut?

Bună ziua, am un telefon mobil HUAWEI P 19 smart, de 2 zile nu se deschide aplicația Raiffeisen smart mobile, smart token funcționează, am actualizat aplicația dar nu funcționează, ce este de făcut?

smart token raiffeisen
De ce nu functioneaza aplicatia Smart Token Raiffeisen?

Bună ziua, ce se întâmplă de nu funcționează aplicatia smart token?

reclamatie Raiffeisen
Raiffeisen nu vrea sa-mi ramburseze comisionul pentru o plata esuata din vina bancii. Ce pot sa fac?

Sunt persoana fizica. Am cont la Raiffeisen. Nu am reusit sa platesc
factura catre o persoana juridica romana din aplicatia online a
Raiffeisen pentru ca nu functioneaza corect Smart Token (am primit
mesaj ca plata a fost autorizata si efectuata, dar nu este asa, nu au
plecat banii din cont). Am facut solicitare si apoi reclamatie (pentru
ca desi nu au vazut suma de 520 lei, desi le-am trimis captura de
ecran din Smart Token), au gasit o alta plata din contul meu de 300
lei, plata pe care nu am facut-o si nici nu imi apare ca fiind facuta
din contul meu. In final am platit factura prin varsamant in contul
furnizorului deschis la BCR. Am platit 20 lei comision (pentru 520 lei
varsati). Raiffeisen spune ca nu imi ramburseaza suma de 20 lei, desi
am ajuns sa o platesc doar din culpa lor. Cui ma pot adresa pentru
a-mi recupera cei 20 lei pierduti? Multumesc!

activare smart token raiffeisen
Nu pot sa-mi activez aplicatiile Raiffeisen, apare eroare tehnica. Ce pot sa fac?

„Bună ziua,

Intâmpin niste probleme când doresc să-mi reactivez contul Raiffeisen. Țin să menționez că am mai avut aplicațiile Smart Mobile si Smart Token făcute când mi-am făcut cardul, dar după un timp am renunțat la ele.

Am fost săptămâna trecută la bancă, cu gândul de a-mi recupera contul, având în vedere că nici contul de utilizator nu-l mai știam. Mi-au dat toate detaliile posibile despre contul meu și cum ar trebui procedat, ba chiar au încercat doamnele de la banca să îmi facă aplicațiile, dar nicio șansă, apărea ca în ss’ul de mai jos.

Ce pot face în legătură cu această problemă?”

problema smart mobile raiffeisen
Nu pot intra in aplicatia Smart Mobile de pe telefonul Huawei. Ce pot sa fac?

„Nu pot intra in smart mobile de pe telefon Huawei. Ce pot sa fac?”

raiffeisen smart mobile nefunctional
Aplicatia Raiffeisen Smart Mobile nu functioneaza! Ce se intampla?

„Aplicația smart mobil nu funcționează. Avem de făcut operațiuni cu termen limita, și de mai bine de 4ore nu pot accesa aplicația. Ce se întâmplă? Alta data eram anunțați din timp despre eventualele lucrări de mentenanță.”

Cum schimb PIN-ul la Smart mobile si la Smart Token?

Cum schimb PIN-ul la Smart mobile și la Smart Token?