Tag Archives: Smart Mobile

problema smart mobile raiffeisen
Nu se deschide aplicatia Raiffeisen Smart Business. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația Smart business de la Raiffeisen îmi apare pe ecran Smart business se oprește ce trebuie să fac ?

raiffeisen smart mobile
Nu se deschide aplicația Raiffeisen Smart Mobile. Ce este de facut?

Bună ziua, am un telefon mobil HUAWEI P 19 smart, de 2 zile nu se deschide aplicația Raiffeisen smart mobile, smart token funcționează, am actualizat aplicația dar nu funcționează, ce este de făcut?

smart token raiffeisen
De ce nu functioneaza aplicatia Smart Token Raiffeisen?

Bună ziua, ce se întâmplă de nu funcționează aplicatia smart token?

De ce nu functioneaza aplicatia Smart Token Raiffeisen? [citeste tot]
raiffeisen smart mobile
De ce nu functioneaza aplicatiile Smart Mobile si SmartToken ale Raiffeisen?

„Nu reusesc sa transfer bani din contul curent in contul de card credit. Imi spune ca tranzactia a esuat din motive tehnice in aplicatia Smart Token!

Iar nu functioneaza aplicatia Smart Token Raiffaisen? Iar este mentenanta pe aplicatie fara sa faca vreun anunt?

Cand sun la banca, bineinteles ca nu dau de vreun operator. Parca nu mai lucreaza nimeni la Raiffaisen Bank”

activare smart token raiffeisen
Nu pot sa-mi activez aplicatiile Raiffeisen, apare eroare tehnica. Ce pot sa fac?

„Bună ziua,

Intâmpin niste probleme când doresc să-mi reactivez contul Raiffeisen. Țin să menționez că am mai avut aplicațiile Smart Mobile si Smart Token făcute când mi-am făcut cardul, dar după un timp am renunțat la ele.

Am fost săptămâna trecută la bancă, cu gândul de a-mi recupera contul, având în vedere că nici contul de utilizator nu-l mai știam. Mi-au dat toate detaliile posibile despre contul meu și cum ar trebui procedat, ba chiar au încercat doamnele de la banca să îmi facă aplicațiile, dar nicio șansă, apărea ca în ss’ul de mai jos.

Ce pot face în legătură cu această problemă?”

problema smart mobile raiffeisen
Nu pot intra in aplicatia Smart Mobile de pe telefonul Huawei. Ce pot sa fac?

„Nu pot intra in smart mobile de pe telefon Huawei. Ce pot sa fac?”

raiffeisen smart mobile nefunctional
Aplicatia Raiffeisen Smart Mobile nu functioneaza! Ce se intampla?

„Aplicația smart mobil nu funcționează. Avem de făcut operațiuni cu termen limita, și de mai bine de 4ore nu pot accesa aplicația. Ce se întâmplă? Alta data eram anunțați din timp despre eventualele lucrări de mentenanță.”

problema smart mobile raiffeisen
Aplicatia Raiffeisen online nu mai functioneaza. Ce pot sa fac?

De câteva luni aplicația Raiffeisen online nu mai funcționează. Am primit un mesaj in vechea aplicație prin care îmi spunea să
actualizez datele,adică să șterg app și s-o reinstalez și de atunci nu am mai reușit.

Am sunat și la *2000 am așteptat ore și ore și nimic. Azi am fost și la banca la Dr tTr Severin și iar nimic.
Menționez că dețin un tel Oppo Reno 5

problema smart mobile raiffeisen
Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

problema smart mobile raiffeisen
De ce nu functioneaza aplicatia Smart Mobile?

De ce nu functioneaza aplicatia Smart Mobile a Raiffeisen?

Cum schimb PIN-ul la Smart mobile si la Smart Token?

Cum schimb PIN-ul la Smart mobile și la Smart Token?

raiffeisen-smart-mobile-banking
Care sunt regulile pentru schimbarea codului PIN la aplicatia Smart Mobile Raiffeisen?

Buna ziua. Am urmatoarea problema cu aplicatia Smart Mobile a Raiffeisen. La cateva luni trebuie sa schimb PIN-ul si tot bajbai sa aleg cifrele potrivite, pentru ca deseori nu ma lasa sa aleg care cifre le vreau eu. Am cautat pe site-ul Raiffeisen dar nu am gasit un ghid privind schimbarea PIN-ului, care sa ne spuna cand trebuie schimbat PIN-ul si de ce, ce cifre pot fi alese pentru PIN, care cifre nu pot fi introduse. De exemplu, cele succesive, precum 123456 sau cele identice 000000.