Internet banking

Daca am bani depusi la banca Santander, cum pot sa-i scot, fara sa merg in Spania?

Daca am bani depusi in Spania la aceasta banca, Santander, in afara de a ma prezenta in Spania sa-i scot, cum altfel ii pot recupera?

Postat in data: 28 iul., 2016

De ce nu pot sa-mi accesez contul online, prin internet banking?

Nu reusesc sa intru in cont, am introdus id si cind am introdus parola zice non found history, practic nu reusesc sa accesez contul.
Astept raspuns.

Postat in data: 25 iul., 2016

Cum pot sa primesc parola la internet banking daca mi-am schimbat numarul de telefon?

Cum pot sa imi recuperez parola la my BRD Net, daca intre timp mi-am schimbat numarul de telefon? (primesc parola la numarul principal declarat)

Postat in data: 22 iul., 2016

De ce nu pot accesa site-ul BRD, sectiunea mybrdnet.ro, pentru a intra in contul de card?

Nu pot accesa site-ul BRD, sectiunea mybrdnet.ro pentru a intra in contul de card. Atunci cand scriu adresa site-ului imi apare notificarea „conexiune inexistenta” sau „Eroare legata de confidentialitate”.

Am schimbat parola asa cum mi s-a cerut si dupa aceea nu am mai putut intra pe sit. Am fost si la banca si am sesizat problema, mi s-a dat o noua parola, dar tot nu pot sa accesez adresa. Ce pot sa mai fac? Va rog sa ma ajutati!

Postat in data: 24 dec., 2015

Un transfer de la BCR la Raiffeisen nu a ajuns nici dupa 4 zile. E posibil?

Mi-a facut cineva un transfer bancar BCR pe 10.12.2015 si nici pana la aceasta ora (14.12.2015) nu mi au intrat banii in cont (RAIFFEISEN BANK). E posibil asa ceva?

Postat in data: 18 dec., 2015

Nu pot sa ma autentific cu parola noua la internet banking myBRD Net, cea veche a expirat. Ce fac?

A expirat parola la internet banking myBRD Net, am incercat din calculator. Am introdus parola veche, apoi pe cea noua, iar am introdus parola noua, am dat pe autentificare, dar mereu spune ca autentificarea a esuat.

Postat in data: 27 oct., 2015

Ce fac daca am introdus parola gresit la myBRD net si s-a blocat?

Am introdus parola gresit la myBRD Net. Mi s-a blocat parola. Sunt in SUA si tel.de contact din RO nu este compatibil in SUA. Nu am telefon aici. Doresc contactare urgenta pe adresa de email.

Postat in data: 18 oct., 2015

Administratorul poate sa blocheze accesul asociatului la online banking, card si extragerea banilor din cont la ghiseu?

Rugamintea si intrebarea mea este: Intr-o asociere administratorul asociat ii blocheaza accesul asociatului la online banking, card si extragerea banilor din cont la ghiseu doar cu o aga la zi, avand in vedere procentual in firma sunt 50-50 el? Asociatul nu are cum sa ii blocheze administratorului acelas lucru sau sa faca o alta operatiune in cont fara acordul administratorului?
Va rog si va multumesc

Postat in data: 10 oct., 2015

Care este valoarea maxima care se poate transfera intre doua conturi de la aceeasi banca?

CARE ESTE VALOAREA MAXIMA A SUMEI TRANSFERATE DE LA UN CONT PFA LA CONTUL CURENT, AMBELE FIIND LA ACEEASI BANCA?

Postat in data: 22 sept., 2015

Cum as putea afla daca mi s-au pus alocatiile pentru copil in cont, aflandu-ma in Italia?

Cum as putea afla daca mi s-au pus alocatiile pentru copil in cont, aflandu-ma in Italia. Sau cum sa aflu starea contului aici in Italia? Si la care banci as putea retrage bani fara comision?

Postat in data: 08 sept., 2015

Cum pot sa vad online banii din contul bancar in care se vireaza alocatia copilului? Pot transfera banii online in alte conturi?

Am nevoie de niste lamuriri un privinta contului pe care il am la banca BRD. Am deschis un cont in care sa mi se vireze alocatia copilului. Intrebarea mea
este daca am posibilitatea de a vedea on line toate operatiunile si daca pot face transfer intr-un alt cont din alta tara. Mentionez ca eu locuiesc un Spania.

Postat in data: 11 iul., 2015