Etichete: YOU

De ce nu mai functioneaza aplicatia YOU BRD pe telefonul Oppo?

„Buna seara! Problema este că aplicația YouBrd nu mai funcționează și asta se pare de când mi a adaptat versiunea de android . Menționez că dețin un telefon Oppo 57s , aplicația a mers până acum 4 zile. De atunci, am făcut ce aveți și dvs. In descriere , am sunat și la banca , am fost și la banca , nu s a putut nici măcar cu cod de activare.

Mi s a spus că este o problema a aplicației ptr acest tip de telefoane . Aștept și de la dvs o eventuala rezolvare a problemei , daca nu probabil ori îmi voi schimba banca , ori
telefonul . Vă mulțumesc anticipat”

Postat in data: 02 aug., 2023

Nu pot sa instalez aplicatia YOU BRD! Ce pot sa fac?

Bună ziua

Am parcurs toți padii ceruți în preambulul aplicației YOU BRD, dar sunt blocat la nr. de telefon (l-am introdus și pe acesta corect).

Am scris la emailul de contact al băncii dar … nimic.

Rog urgent HELP !!

Postat in data: 15 dec., 2022

Cum pot sa-mi activez din nou aplicatia YOU BRD, daca nu am codul de activare?
you brd problema token

Bună ziua,cum as putea să îmi activez din nou aplicația you brd pe telefon dacă nu
mai am codul de activare?

Postat in data: 08 dec., 2022

Aplicatia YOU BRD nu functioneaza! Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

După nenumărate vizite la bancă sau discuții cu agenții de la call center aplicația YOU BRD nu funcționează… În momentul în care încerc să activez aplicația, trec de proces (buletin, face scan), dar după introducerea numărului de telefon (în mod corect,
prefixul fiind deja notat) întâlnesc o eroare “Ups, s-a produs o eroare încercați mai târziu”…

La banca, aproximativ aceeași problema, tot fără acces la aplicație, agentul bancar reușește sa activeze aplicația, primesc și o confirmare, dar am acces la aplicația doar până în momentul închiderii acesteia; este foarte bizar…

După închiderea aplicației sau după ce este pusă “în bară” nu mai funcționează, mereu îmi apare să încep/reîncep procesul de activare.

Aplicația a fost actualizata, dezinstalată, instalată din nou, telefonul actualizat, totuși aplicația nu funcționează; menționez că folosesc sistemul IOS (IPhone 14 plus).
Până în prezent nici un agent bancar sau un agent call center nu a fost capabil să-mi ofere o explicație sau soluție.

Sper să mă puteți ajuta cu un răspuns, deoarece mă gândesc serios să colaborez cu altă bancă.

Postat in data: 30 nov., 2022

De ce nu pot sa intru in aplicatia youbrd?
nu functioneaza you brd

Am incercat sa intru pentru prima data in aplicatia YouBRD si am trecut doar de primul pas. Cand am incercat sa fac poza la CI, dupa instructiuni, aplicatia nu focalieaza pe poza, poza iese mereu blurata ori ce as face si nu functioneaza. Cum rezolv problema?

Postat in data: 09 oct., 2022

Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Postat in data: 28 sept., 2022

De ce nu merge bine aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

În ultimul timp merge foarte rău aplicația. Am dezinstalat-o și am reinstalat-o. Tot asa.

Foarte slabă aplicația. Nu pot verifica contul și nu pot trimite bani.

Postat in data: 23 sept., 2022

Nu pot activa YOU BRD! Ce se intampla?
nu functioneaza you brd

Nu pot activa YOU BRD când am nevoie , foarte greu funcționează acest program ! Mult mai mulțumită am fost de MyBrd
Ce se întâmplă?

Postat in data: 22 sept., 2022

De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?

Buna ziua! Folosesc se mult timp aplicatia You Brd, insa de curand am
schimbat telefonul si a fost nevoie sa instalez iar aplicatia, insa
imi cere sa o activez.
Imi cere sa urmez pasii cu poza buletinului, cu selfie, cu actualizare
date, spune ca procesul s a incheiat cu succes… si cam atat. Cand
termin toti pasii, ma pune sa o iau de la capat…
Gresesc undeva?
Multumesc pentru raspuns!

Postat in data: 21 sept., 2022

De ce nu pot sa actualizez aplicatia youbrd?
nu functioneaza you brd

Nu reușesc sa actualizez aplicația you brd. Îmi da eroare. Ce se
întâmplă?

Postat in data: 17 sept., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

De ce nu funcționează aplicația ? Am urmat toți pașii, am șters
memoria cache, am dat aces la cameră, am reinstalat aplicația, am
vorbit și cu cei de la bancă dar în zadar, nu acceptă cameră
telefonului, deci nu pot fotografia curtea de identitate. Am încercat
de 20 de ori. O aplicația care a funcționat prost din totdeauna.
Cred că am găsit o soluție, Raiffeisen dar am tot amânat din
comoditate.

Postat in data: 16 sept., 2022

Cum activez aplicația You BRD?
activare aplicatia you brd

Am incercat sa activez aplicatia YOU BRD, am urmat toti pasii, dar nu reusesc. De ce?

Postat in data: 16 sept., 2022

Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?
youbrd-aplicatie

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

Postat in data: 17 mai, 2022

Aplicatia You BRD nu functioneaza, nu se incarca. Care este problema?
aplicatia you brd

Bună ziua. Nu funcționează aplicația YOU BRD? Sau telefonul meu are o problema? Nu se încarcă deloc aplicația. Când o deschid, nu apare absolut nimic în afară de un cerculeț care se învârte pe fundal alb.
Mulțumesc.

Postat in data: 08 mai, 2022

You BRD nu mai merge. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Buna ziua! You BRD nu mai merte. Am avut aplicatia pe telefon si a mers pana acum cateva saptamani, cand nu m-a mai lasat sa intru. Ma pune sa imi introduc din nou datele, iar apoi imi spune ca este o eroare si sa incerc din nou. Am incercat in fiecare zi timp de vreo 2 saptamani, si tot acelasi mesaj imi apare. Ce pot sa fac? Multumesc!

Postat in data: 04 mart., 2022

Nu pot reinstala aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
youbrd-aplicatie

Din cauza că am resetat telefonul am avut nevoie de reinstalarea aplicației You BRD și ori îmi dă eroare ori îmi spune că a
apărut o problema.

Postat in data: 27 feb., 2022

Aplicatia YOU BRD nu functioneaza, dar pot folosi cardul?
youbrd-aplicatie

Buna seara, aplicatia YOU BRD nu functioneaza, imi apare la logare, parola incorecta. Intrebarea mea este urmatoarea, pot folosi cardul pentru a face cumparaturi din alte tari din afara UE? Sau pot scoate cash de la bancomatele din afara UE? Multumesc!Astept raspuns, este important

Postat in data: 22 feb., 2022

Nu pot reinstala aplicatia You BRD! Ce pot sa fac?

Buna dimineața , am și eu o problema și vreau sa o rezolv , mi s a cerut sa actualizez aplicația și am șters o după care am instalat o înapoi , dar după asta știind ca mi am mai introdus datele și mergea acum când completez “cnp-ul” si numarul de telefon imi apare” ups , a intervenit o eroare “ și sa încerc mai târziu , și am nevoie de aplicație , știți dacă are aplicația ceva probleme și urmează sa se remedieze ? Mulțumesc !

Postat in data: 18 feb., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD? Ce putem face?

Nu merge aplicația you brd am sterso si am instalato din nou si tot mu merge, zice eroare…va rog daca puteți sa ma ajutați in legătură cu această problema, mulțumesc.

Postat in data: 05 feb., 2022

Cum ma conectez la aplicatia YOU BRD daca mi-am schimbat telefonul?
youbrd-aplicatie

Cum pot sa ma conectez la aplicația BRD pe telefon dacă numai am același număr de telefon?
Va rog să-mi răspundeți e foarte important pentru mine.
va mulțumesc anticipat:)

Postat in data: 26 ian., 2022