Tag Archives: sa

nu functioneaza you brd
Aplicatia YOU BRD nu functioneaza! Ce pot sa fac?

După nenumărate vizite la bancă sau discuții cu agenții de la call center aplicația YOU BRD nu funcționează… În momentul în care încerc să activez aplicația, trec de proces (buletin, face scan), dar după introducerea numărului de telefon (în mod corect,
prefixul fiind deja notat) întâlnesc o eroare “Ups, s-a produs o eroare încercați mai târziu”…

La banca, aproximativ aceeași problema, tot fără acces la aplicație, agentul bancar reușește sa activeze aplicația, primesc și o confirmare, dar am acces la aplicația doar până în momentul închiderii acesteia; este foarte bizar…

După închiderea aplicației sau după ce este pusă “în bară” nu mai funcționează, mereu îmi apare să încep/reîncep procesul de activare.

Aplicația a fost actualizata, dezinstalată, instalată din nou, telefonul actualizat, totuși aplicația nu funcționează; menționez că folosesc sistemul IOS (IPhone 14 plus).
Până în prezent nici un agent bancar sau un agent call center nu a fost capabil să-mi ofere o explicație sau soluție.

Sper să mă puteți ajuta cu un răspuns, deoarece mă gândesc serios să colaborez cu altă bancă.

you brd problema token
You BRD nu merge, spune ca a expirat tokenul. Ce pot sa fac?

You Brd e cea mai prosta aplicatie. am sters-o si am reinstalat-o de nu stiu cate ori . daca intri de mai multe ori pe zi zice ca a expirat tokenul si trebuie reinstalata. e de rahat.
am sunat si la ei si spun acelasi lucru: sa stergi si sa reinstalezi.
am si alta aplicatie de banca de la ING si niciodata nu am patit asa ceva.

you brd problema token
Nu merge aplicatia YOU BRD, problema generala. Cand se va remedia?

De azi dimineata aplicatia you.brd este indisponibila!!!!Solicit urgent solutionare!!!Am plati de facut! Cine suporta prejudiciile?!

Problema generala, m-au sunat din call center, nu merge aplicatia you.brd 🙄, se lucreaza la remedierea situatiei 🙄🙄🙄, am inteles ca din data de 22.11.2022 a aparut aceasta problema.
Aveti idee cand se va remedia sau ce pot face pentru a face platile care au scadenta in aceasta perioada?

probleme you brd
De ce nu mai pot intra pe aplicatia YOU BRD?

Bună ziua. De ce nu mai pot intra pe aplicația you brd?

probleme you brd
Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

probleme you brd
De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

probleme you brd
De ce YOU BRD merge atât de prost?!

De ce YOU BRD merge atât de prost??!! De ce când se fac lucrările
mentenanța aceasta aplicație trebuie dezinstalata si reinstalata??
De ce trebuie sa te duci la banca ca sa activezi YOU BRD dacă nu
dorești prelucrarea datelor tale biometrice? Ce te faci dacă ești
la mare distanță de o agenție BRD si ai nevoie sa faci operațiuni
care necesita sa-ți vizualizezi contul/ conturile si nu poți activa
YOU BRD???!!!

Este oare o aplicație pentru sicanarea clienților
băncii sau doar o aplicație proasta, copiata prost după alții si
pe care “marii” IT- sti ai băncii nu- i dau de capăt si nu pot
face mentenanța pana nu zăpăcesc YOU BRD mai rău?? Oricum nu se
potrivește cu sloganul: internet Banking când si cum vrei tu!!!

Aplicatiile myBRD si YOU BRD nu merg pe reteaua mobila, doar pe wifi. Cum pot remedia problema?

Aplicatia my brd dar si you brd nu merg atunci cand sunt la conectat reteaua mobila, ele merg doar atunci cand sunt conectat la wi-fi! Imi poate spune cineva cum pot remedia aceasta problema?

nu functioneaza you brd
Nu merge activarea aplicatiei YOU BRD, imi da eroare. Ce pot sa fac?

Bună seara. Incerc sa activez aplicatia de 3 saptamani , am incercat prin ambele metode: am fost la banca si nu s a putut activa , aparea eroare tehnica , dar de asemenea, aceeasi eroare o primesc si in momentul in care incerc sa o activez singura cu fotografierea buletinului. Ma puteti ajuta va rog?

nu functioneaza you brd
Din ce cauza nu merge aplicatia YOU BRD?

Nu merge aplicatia you brd e imposibil asa cva remediati problema. Din ce cauza nu merge aplicatia de cateva luni am dezinstalato si am instalato din nou am parcurs pasi dar degeaba sa va fie rusine BRD ca noi platim pt aplicatie.

nu functioneaza you brd
Cand accesez aplicatia you brd apare „Eroare incarcare”. Ce se intampla?

Cand accesez aplicatia you brd apare „Eroare incarcare”. Ce se intampla?

Care sunt site-urile de investitii financiare la bursa, crypto, bitcoin, cu care pot sa iau teapa?

Daca vreau sa investesc la bursa sau in bitcoin, cum stiu care sunt site-urile cu care pot lua teapa?

probleme you brd
Am probleme cu aplicatia YOU BRD! Nu mai merge sa ma loghez. Ce pot sa fac?

Bună ziua! Am probleme cu aplicatia you brd. Nu mi merge sa ma loghez. Îmi spune ca ultimele cifre din numărul cardului este inexistent. Mulțumesc!

Trebuie sa redepun cererea de amanare a ratelor, dupa publicarea normelor de aplicare a OUG 90/2022?

Am depus cererea de amanare rate, dupa publicarea OUG 90/2022, mai exact in data de 4 iulie 2022.
Este nevoie sa o redepun dupa publicarea normelor de aplicare a OUG 90/2022 sau ramane valabila cererea depusa initial?

card santander debito
Pot sa scot bani in Romania de pe cardul Santander Debito?

Pot sa scot bani după cardul Santander in Romania dacă nu este visa?
Este card de debito

Ce inseamna sa nu ai restante la amanarea ratelor al credite?

Știți cumva ce înseamnă să nu ai restanțe în ultimele 6 luni la amânarea ratelor? Mulțumesc

banca transilvania actualizare date personale
Trebuie sa actualizez datele personale la banca, dacă buletinul nu se va mai schimba niciodată?

„Bună ziua
Am constatat recent că BT a inchis contul bancar deoarece nu am
actualizat datele de contact. Din păcate contul este al bunicii de 86
de ani și datele din buletin nu se vor schimba niciodată.
Mulțumesc”

sparkasse cont banca
Cum pot sa deblochez cardul Sparkasse blocat in Germania?

„Buna ziua, ce soluție este pentru cardul meu Sparkasse blocat anul trecut în Germania, nu cunosc limba, nu am on line bank, menționez că am cont deschis în euro la Banca Transilvania ,mulțumesc.”

you brd problema activare
De ce nu pot sa activez aplicatia You BRD?

„Bună ziua,
Am activat ultima versiune a aplicației You BRD inclusiv cu datele biometrice solicitate. Am primit mesajul că aplicația a fost
instalată cu succes, dar după ce introduc datele de autentificare aplicația se deschide pentru o fracțiune de secundă după care se închide.

Am fost la bancă și mi-au zis că problema este din setările telefonului probabil un antivirus care o închide. Am încercat toate variantele în setările telefonului și nu reușesc.

Puteți să mă ajutați cu o soluție?”

cont-birouldecredit
Cum pot fi ajutat sa fac un cont la Biroul de credit?

„De ce nu pot face cont la biroul de credite ? Îmi tot spune ca adresa de e-mail nu este valida dar e cea care o folosesc.”