De ce nu merge bine aplicatia YOU BRD?

nu functioneaza you brd

În ultimul timp merge foarte rău aplicația. Am dezinstalat-o și am reinstalat-o. Tot asa.

Foarte slabă aplicația. Nu pot verifica contul și nu pot trimite bani.

Este posibil ca aplicatia YOU BRD sa nu functioneze bine din cauza faptului ca aceasta a fost actualizata cu o noua versiune, in data de 14 septembrie 2022.

De aceea, sfatul meu este sa faceti actualizarea aplicatiei YOU BRD, in Google Play, daca aveti telefon cu Android, in Apple Store, daca aveti telefon iPhone sau in App Gallery, daca aveti telefon Huawei.

Va rog sa reveniti la mine, pentru a-mi spune daca ati rezolvat problema functionarii aplicatiei YOU BRD.

Bancherul.ro

6 raspunsuri la “De ce nu merge bine aplicatia YOU BRD?

1. Vasile Pop Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

In acest caz, singura solutie este sa faceti o reclamatie la BRD.

Puteti face o reclamatie la BRD astfel:

– prin telefon (+4 021 302 6163 (apelabil din orice rețea) sau TelVerde 0800 802 208 (apelabil doar în rețeaua fixa Telekom România);

– prin e-mail, la adresa mybrdcontact@brd.ro,

– prin completarea unui formular de pe site-ul BRD.ro, la acest link;

– la orice agentie BRD;

– printr-o scrisoare postala, la adresa: BRD – Groupe Société Générale, Direcția Calitate, Bd. Ion Mihalache nr. 1 – 7, Sector 1, cod poștal 011171, București.

Vedeti aici care este procesul de administrare a reclamatiilor, publicat de BRD.

Va rog sa reveniti la mine cu raspunsul la reclamatie primit de la BRD.

× 8 = 40