De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?

nu functioneaza you brd

De ce nu funcționează aplicația ? Am urmat toți pașii, am șters
memoria cache, am dat aces la cameră, am reinstalat aplicația, am
vorbit și cu cei de la bancă dar în zadar, nu acceptă cameră
telefonului, deci nu pot fotografia curtea de identitate. Am încercat
de 20 de ori. O aplicația care a funcționat prost din totdeauna.
Cred că am găsit o soluție, Raiffeisen dar am tot amânat din
comoditate.

Este posibil ca aplicatia YOU BRD sa nu functioneze din cauza faptului ca aceasta a fost actualizata cu o noua versiune, in data de 14 septembrie 2022.

De aceea, sfatul meu este sa faceti actualizarea aplicatiei YOU BRD, in Google Play, daca aveti telefon cu Android, in Apple Store, daca aveti telefon iPhone sau in App Gallery, daca aveti telefon Huawei.

Va rog sa reveniti la mine, pentru a-mi spune daca ati rezolvat problema functionarii aplicatiei YOU BRD.

Bancherul.ro

3 raspunsuri la “De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?

1. Nadabaica catalin

NU MAI FITI IDIOTI ASTIA DE LA BANCI.. tocmai de la actualizare nu mai merge.. Dupa actualizare nu mai ai acces la aplicatie si cand ajungi la pasul de a fotografia cartea de identitate, nu focalizeaza , si normal ca nefiind eligibl, nu poti trece la pasul urmator.. Asa ca sa ma fut pe programatorii si toate aplicatiile de cacat ale BRD.. O sa sugeti mielul caci oamenii pleaca spre alte banci..

2. mut

Mulțumesc frumos pentru răspuns, am fost și la bancă unde erau o mulțime de oameni cu aceeași problemă, după o oră de încercări tot nu s-a rezolvat problema și am închis, mutat contul la Raiffeisen.
    Weekend plăcut vă doresc !

4 + = 6