Etichete: nu functioneaza

Nu-mi functioneaza aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?
bt pay aplicatie

Vă rog să mă ajutați, nu-mi funcționează aplicația BT Pay. Din 14.07.2022 imi pare „Inițializare wallet” încărcare date.

Postat in data: 19 iul., 2022

BT24 nu functioneaza. Ce e de facut?
BT24 aplicatie banca

Am sters memoria cash, istoric&cookies si bt24 tot nu functioneaza, ce e de
facut ?

Postat in data: 05 iul., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia Smart Token Raiffeisen?
problema smart mobile raiffeisen

„Aplicația Smart token nu funcționează de vineri. De ce?”

Postat in data: 13 iun., 2022

Nu pot intra in aplicatia Smart Mobile de pe telefonul Huawei. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

„Nu pot intra in smart mobile de pe telefon Huawei. Ce pot sa fac?”

Postat in data: 14 mai, 2022

Aplicatia Raiffeisen Smart Mobile nu functioneaza! Ce se intampla?
raiffeisen smart mobile nefunctional

„Aplicația smart mobil nu funcționează. Avem de făcut operațiuni cu termen limita, și de mai bine de 4ore nu pot accesa aplicația. Ce se întâmplă? Alta data eram anunțați din timp despre eventualele lucrări de mentenanță.”

Postat in data: 13 mai, 2022

Aplicatia Raiffeisen online nu mai functioneaza. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

De câteva luni aplicația Raiffeisen online nu mai funcționează. Am primit un mesaj in vechea aplicație prin care îmi spunea să
actualizez datele,adică să șterg app și s-o reinstalez și de atunci nu am mai reușit.

Am sunat și la *2000 am așteptat ore și ore și nimic. Azi am fost și la banca la Dr tTr Severin și iar nimic.
Menționez că dețin un tel Oppo Reno 5

Postat in data: 08 mai, 2022

Aplicatia You BRD nu functioneaza, nu se incarca. Care este problema?
aplicatia you brd

Bună ziua. Nu funcționează aplicația YOU BRD? Sau telefonul meu are o problema? Nu se încarcă deloc aplicația. Când o deschid, nu apare absolut nimic în afară de un cerculeț care se învârte pe fundal alb.
Mulțumesc.

Postat in data: 08 mai, 2022

Aplicatia BT nu functioneaza! De ce?
neo bt

Aplicația BT24 a fost actualizata pe tel insa nu ma pot conecta, îmi apare mesaj de eroare și faptul ca din probleme de securitate am fost delogata. este o problema de sistem sau care este problema? Menționez ca ieri am accesat aplicația.

Postat in data: 30 mart., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia Smart Mobile?
problema smart mobile raiffeisen

De ce nu functioneaza aplicatia Smart Mobile a Raiffeisen?

Postat in data: 05 mart., 2022

Aplicatia YOU BRD nu functioneaza, dar pot folosi cardul?
youbrd-aplicatie

Buna seara, aplicatia YOU BRD nu functioneaza, imi apare la logare, parola incorecta. Intrebarea mea este urmatoarea, pot folosi cardul pentru a face cumparaturi din alte tari din afara UE? Sau pot scoate cash de la bancomatele din afara UE? Multumesc!Astept raspuns, este important

Postat in data: 22 feb., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia myBRD si nici YouBRD?
you-brd-probleme-functionare

De ce nu functioneaza My brd mobile si YOU BRD? Nu merge aplicatia my Brd pe telefon nu ma lasa sa intru.

Postat in data: 15 dec., 2021

Aplicatia BT Pay nu functioneaza. Ce pot sa fac?
bt-pay-probleme

Bună seara! Ajutoooor! Nu mai funcționează aplicația BT PAY. Puteam sa fac plata, dar nu mai puteam sa vizualizez soldul sau altele. Am fost la banca. Au spus sa dezinstalez si sa instalez din nou, dar nimic. Acelasi mesaj ups…..Va rog o solutie! Mulțumesc! De patru zile tot dezinstalez si instalez.

Postat in data: 12 oct., 2021

Aplicatia BT Pay nu functioneaza! Ce pot sa fac?
bt-pay-probleme

Buna ziua, am o problema cu aplicatia BT Pay, incerc sa intru in ea si primesc in continuu mesajul “Ups… Se pare ca a intervenit o eroare. Te rugam sa reincerci.” Am incercat in repetate randuri sa reinstalez aplicatia dar nimica diferit. As fi recunoscator daca m-ati putea ajuta cu problema asta, multumesc!

Postat in data: 03 ian., 2021

A cazut iar sistemul informatic al ING Bank: Home Bank, aplicatia de mobile banking, nu functioneaza

ing-home-bank-probleme
ing-home-bank-probleme

Postat in data: 18 mai, 2020

De cateva zile nu mai pot accesa contul meu pe mybrdnet. Nu pot face plati in aceste conditii

buna ziua, de cateva zile nu mai pot accesa contul meu pe mybrdnet. primesc un mesaj cu scuze si asigurarea ca vor reveni imediat. nu pot face platile in aceste conditii. multumesc.

Postat in data: 17 dec., 2014

Aplicatia mybrdnet nu functioneaza. Am facut sesizare si intr-o saptamana nu s-a rezolvat nimiv. Raspuns la email ioc. Ce este de facut?

Aplicatia mybrdnet nu functioneaza. Am facut sesizare pe 14, 17, 20 noiembrie 2014 si intr-o saptamana nu s-a rezolvat nimic. Raspuns la email ioc. Ce este de facut?

Postat in data: 21 nov., 2014