Tag Archives: refinantare

dobanzi-refinantare-credite-nevoi

Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi la refinantarea unui credit?

Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi la refinantarea unui credit? [citeste tot]
ferratum-reclamatie
Ferratum nu vrea sa ma stearga din Biroul de Credit. Ce pot sa fac?

Buna ziua. Am făcut la Ferratum un împrumut rapid în data de 30 septembrie și a fost achitat la termen.

Eu vreau sa fac o refinanțare la banca și mi-a spus ca apar la biroul de credit cu contul deschis de la Ferratum și trebuie sa fac o urgentare sa-mi actualizeze datele sa apară contul închis.

Am făcut doua solicitări la ei și mi-au spus ca în 3-5 zile lucratoare sa verific biroul de credit. Nici pana în ziua de astăzi nu a fost închis contul la ei. Nu știu ce sa fac. Multumesc

raiffeisen-bank-reclamatie-refinantare-credit
Banca poate sa-mi anuleze refinantarea daca nu le dau inchiderea de cont?

Buna ziua, am obținut un credit de refinanțare de la Banca Raiffeisen, am achitat integral cardul de credit de la Banca Romanesca, conform contractului, am trimis cererea prin care am solicitat închiderea de cont și o adeverință care sa tina loc de dovadă până la obținerea închiderii efective a contului, totuși cei de la Raiffeisen îmi spun că pot să îmi rezilieze contractul daca nu le dau cu închiderea de cont, Banca Românească nu-mi poate elibera documentul de închidere de cont mai devreme de 2 luni, ce se poate întâmpla din partea băncii Raiffeisen?”

UniCredit Bank reclamatie poprire
Am amanat ratele la credit si acum am probleme cu refinantarea. Ce pot sa fac?

Am amânat ratele 6 luni și astăzi când am fost sa fac o refinanțare am rămas perplex. Am fost raportat la Biroul de Credit exact lunile cand am amânat ratele. Bravo Uncredit!

dobanzi-carduri-credit

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare?

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare? [citeste tot]
dobanzi-refinantare-credite

La care banca refinantez un credit de nevoi personale?

La care banca refinantez un credit de nevoi personale? [citeste tot]
dobanzi-refinantare-credite-ipotecare

La ce banca refinantam un credit ipotecar, pentru a obtine o rata mai mica?

La ce banca refinantam un credit ipotecar, pentru a obtine o rata mai mica? [citeste tot]
refinantare-credite-dobanzi

Topul bancilor cu cele mai mici dobanzi la refinantarea unui credit de nevoi personale [citeste tot]
dobanzi-credite-nevoi-personale

Care banci au cele mai mici dobanzi pentru refinantarea unui credit de nevoi personale? [citeste tot]
Am sapte IFN-uri si o banca deschise, si nu le mai pot plati. Cum fac sa le refinantez?

Am o problema destul de majora, astfel incat am deschise 6 IFN care nu mai am posibilitatea sa le achit.Valoarea acestora a ajuns la aprox 5000 Eur. In afara de acestea am o rata de 2700 RON la o banca . Va rog daca ma puteti ajuta cu in sfat cum as putea sa procedez, sau de unde as putea obtine acesti bani- cu o rata lunara care sa imi pot permite sa o platesc…refinantand aceste IFN..Multumesc