Etichete: obțin

Cat timp dureaza pana obtin cardul reinnoit CEC Bank?

„In cursul lunii februarie a.c. mi -se expira cardul de pensionar CEC BANK. Cit timp dureaza pina obtin cardul reinnoit avind in vedere faptul ca din cauze obiective trebuie sa-l ridic de la o alta unitate CEC BANK? Va multumesc pt. raspuns.”

Postat in data: 10 feb., 2024

De unde obtin adeverinta de ridicare ipoteca la un credit Bancpost?
first-bank credit bancpost

Buna ziua! Am avut credit la banc post, mi am platit creditul in perioada când se dizolvau, acuma am nevoie de adeverință de ridicare de ipoteca pe care nu știu de unde o pot obține.

Cei de la Transilvania spun că nu e treabă lor, alții mi au spus că cei de la first bank ar trebui etc. Ideala e că nu știu ce să fac, unde trebuie sa încep.
Mulțumesc

Postat in data: 13 mart., 2022

De unde obtin un credit pentru constructia unui restaurant?

Cu respect va salut…as vrea sa obtin un credit de 10000 e ptr a finaliza construcția unui viitor restaurant cu o capacitate de 40 locuri..mentionez ca am activitatea întreruptă de 2 ani de zile cu pandemia asta…detin întreprindere individuală cu cod caen ptr evenimente…si as vrea sa mi termin ceea ce mi am propus..un viitor restaurant cu o capacitate mai mica…credeti ca voi reuși să obțin un credit va rog…pe unde am fost toți m au refuzat…va multumesc frumos din suflet..cu stima si respect

Postat in data: 10 oct., 2021

Pot sa obtin codul de activare eToken fara sa merg la o unitate BCR?
george-aplicatie-amprenta-logare

„Buna ziua, cu tot respectul cer ajutorul d-voastra pentru a putea rezolva problema mea care este:

In momentul de fata sunt rezident in Spania, in data de 01.08.2018 am incheiat un Contract Cadru pentru Servicii Bancare, pentru utilizarea Internet Banking, Mobil Banking, Phone Banking, pentru ca am uitat la 3 luni sa-mi schimb parola nu mai pot sub nici o forma sa-mi verific sub nici o metoda contul, mai mult, acum nici telefonic.

Am sunat la banca sa cer ajutor pentru a putea activa George Banking la care se face atata reclama si mi se spune ca trebuie sa ma duc personal la Sucursala pentru a obtine codul de activare eToken, cu tot respectul dar mi se pare o aberatie sa fac un drum Spania Romania numai pentru a obtine acest cod, cand cardul mi-a fost trimis prin DHL iar codul pin prin SMS iar pentru acest cod trebuie sa ma duc personal la sucursala.

Va rog cu respect sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema.”

Postat in data: 09 aug., 2021

Cum as putea sa obtin un credit sa-mi cumpar o casa?

Cum as putea sa obtin un credit sa-mi cunpar o casa?

Postat in data: 31 ian., 2018

Ce pot face să obțin o oprire mai mică de 33 la sută?

Eu am de luna asta o poprire…dar problema mea este veche, din anul 2007. Stind ca s-a prescris, mi-a blocat conturile cei de la Kruk si incepind de luna asta mi-a facut oprire. Ce pot face sa obtin o oprire mai mica de 33 la suta?

Postat in data: 17 oct., 2017