Etichete: date de contact

Cum se face cererea de amanare a ratelor la Raiffeisen?

Ce trebuie sa contina cererea amanarii ratelor la Raiffeisen Bank, este vorba de un card de cumparaturi.

Postat in data: 02 apr., 2020

Kruk Romania – firma de recuperare creante – date de contact (adresa, telefon, e-mail, site internet)

Postat in data: 23 sept., 2019

Cum inchid un card Cetelem?

Am de ceva timp un card Cetelem pe care l-am facut la serviciu, unde au venit niste reprezentanti ai firmei. Acum vreau sa-l inchid, ca sa nu mai apar la Biroul de Credit cu el, pentru a ma putea califica pentru un credit, dar nu stiu cum. Eu sunt din Focsani. Cardul e acoperit, nu am datorii. Puteti sa ma ajutati?

Postat in data: 20 mart., 2018

Am card Santander UK si nu pot vedea cati bani am pe el. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Am card Santander din Londra, am venit in Iasi si nu am homebanking, nu pot vedea soldul cardului …ce ma sfatuiti sa fac?

Postat in data: 02 iun., 2017

Nu pot deschide aplicatia MyBRD Mobile, desi parola este corecta! Ce fac?

De curand am incercat sa deschid aplicatia MyBRD Mobile insa, nu vrea sa imi ia parola. Imi da eroare ,,login failed. Nu este prima data cand intru in cont si stiu sigur ca parola este buna.

Postat in data: 31 mai, 2017

Cum poti grabi lichidarea unui credit la Idea::Bank prin procura?

Incerc de 4 zile sa aflu daca matusa mea care are procura sa imi administreze/inchida conturi poate face cerere de lichidare a unui credit. Primul contact cu banca a fost pe data de 15.09.2016. De atunci am sunat la banca de 4 ori, am trimis mail si nici acum nu am un raspuns daca accepta procura pentru a lichida creditul. Ce se poate face in acest caz?

Postat in data: 15 sept., 2016